ZPRACOVANÁ TÉMATA

Zpracovaná témata

Vzhledem k současné situaci, kdy si někteří rodiče nechávají dětí doma, což se týká i dětí s povinnou předškolní docházkou, Vám zasíláme náměty a tipy na činnosti zpracované v týdenních tématech. Jedná se o podporu v rámci předškolního vzdělávání. Tyto aktivity vzhledem k tomu, že mateřská škola není uzavřena, nejsou povinné. Toto je doporučení a pomoc dětem v rámci předškolní přípravy.

Zpracovaná témata naleznete v sekci PŘEDŠKOLNÍ PŘÍPRAVA - v modrém menu (je potřeba zadat heslo společné pro celou mateřskou školu – naleznete na nástěnkách v šatnách, popř. kontaktujte pí. uč. na třídě a heslo Vám sdělí) v záložce ZPRACOVANÁ TÉMATA.

Informace o vložení nového tématu Vám přijde emailem.

Úkoly mohou vypracovávat dle svých možností také děti mladší.

Pokud přejdeme na distanční vzdělávání, které je pro děti povinné (uzavření celé mateřské školy, karanténa pro více jak polovinu předškolních dětí, …), zašleme rodičům předškolních dětí zpracovaná týdenní témata na email.

Prosíme všechny pracovní listy zakládejte dětem do portfólií, které následně děti donesou do mateřské školy. S portfólii budeme pracovat a na konci školního roku je nejstarším dětem paní učitelky svážou do kroužkové vazby.

Pokud budete mít jakékoliv dotazy, obraťte se prostřednictvím třídních emailů, SMS zpráv nebo telefonicky na paní učitelky nebo na ředitelku školy.

Děkujeme za spolupráci v této pro všechny náročné době